КАБЕЛЬНИЙ ТЕЛЕЦЕНТР, ТОВ (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка)

2018-07-19 18:44 КАБЕЛЬНИЙ ТЕЛЕЦЕНТР, ТОВ

Юридична адреса:08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна, 25а Фактична адреса:08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна, 25а Телефон основний:(044) 5937388 Телефони контактні:(044) 4065720, (096) 2034123 Факс:(044) 4065852 Електронна пошта:ktc2007@ukr.net Сайт:www.ktv.com.ua

Про компанію

Керівник:Грищенко Андрій Миколайович Бухгалтер:Колесник Сергій Дмитрович Кількість працівників:3

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:34628276

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Діяльність зв’язку

Рекламна інформація

ТОВ ”Кабельний телецентр” надає своїм абонентам можливість доступу до мережі ”Інтернет” за власними високошвидкісних каналах.
            Передача даних відбувається по оптоволоконної мережі. Дана технологія поволяет отримати абоненту по одному кабелю високошвидкісний інтернет (від 10 Мбіт / с до 1000 Мбіт / с), IP-телефонію, відеоспостереження, телеметрію, охоронно-пожежну сигналізацію.
            На стороні абонента зв’язок забезпечується за допомогою оптичного терміналу (Optikal Network Unit) до якого в квартирі підключаються компьтер, Wi-Fi роутер і т.п.
            Для підключення оптичного терміналу до комп’ютера використовується мережева карта Ethernet, що не вимагає додаткових витрат.
            Альтернативний варіант підключення до мережі інтернет відбувається по мережі кабельного телебачення (DOCSIS). Даний варіант не вимагає прокладки додаткових кабелів, крім звичайного телевізійного, який вже підключений до Вашого телевізора. Зв’язок забезпечується за допомогою кабельного модему. Даний варіант дозволяє клієнту отримати інтернет на швидкості до 16 Мбіт / с на прийом і 0,5 Мбіт / с на віддачу.
            Користувачам надається особиста сторінка (вхід з логіном / паролем) на сервері статистики, що дозволяє контролювати витрати і не виходячи з дому поповнити рахунок банківською картою.


kafe-hlb-klub--tov-m--kiv.html
kafe-klub--dochp-m--kiv-.html
kafe-licar--tov-m--harkv.html
kafe-monomah--tov-m-.html
kafe-pirogova--tov-m-.html
cbc.sochirenta.com efl.sochirenta.com ete.sochirenta.com ooocw.sochirenta.com
bgy.sochirenta.com/kingiseppskoe-rajpo-.html dpn.sochirenta.com/ooo-masterskaya-a-.html cxg.sochirenta.com/ooo-ekspert--nizhnij.html ooobgu.sochirenta.com/pk-rro-besteeh-saha.html